IMG_5714-21

Gabriela Waraszkiewicz, adwokat, partner


Gabriela Waraszkiewicz jest adwokatem. Specjalizuje się w prawie procesowym, sprawach z zakresu tzw. Dekretu warszawskiego, sprawach nieruchomościowych. Szefuje naszemu Działowi prawnemu dla sklepów wielkopowierzchniowych i sieci handlowych, a także Działowi procesowemu Kancelarii.

W 1998 roku ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2004 roku została wpisana na listę adwokatów. Pracę prawnika rozpoczęła w 1998 roku w kancelarii "Beata Gessel i Wspólnicy", współtworzyła Kancelarię Radców Prawnych Marek Zdanowicz i Wspólnicy.

Ukończyła kurs prawa angielskiego i europejskiego w Brytyjskim Centrum Studiów Prawa Angielskiego i Europejskiego oraz kurs Good Clinical Practice, przy Ashford and St. Peter's Hospitals, organizowany we współpracy z Royal Holloway University of London, zakończony egzaminem i uzyskanym certyfikatem.

Autorka szeregu publikacji z zakresu prawa nieruchomości (kliknij tutaj). Publikuje także jako ekspert Kancelarii na portalu Infor.pl (kliknij tutaj).

Ostatnie projekty:

1) prowadzenie postępowań administracyjnych celem odzyskiwania nieruchomości warszawskich;
2) reprezentowanie klientów w sprawach spornych zarówno na etapie przesądowym, jak i w procesie;
3) przygotowywaniem statutów i rejestracja fundacji.

e-mail: gwaraszkiewicz@zdanowiczlegal.pl
telefon: (+48 22) 525 84 44
język: angielski